Ole İspanya Turu 25 Nisan 7 Gece

#1547646140                                                                                                                   OLE İSPANYA

        Malaga-Sevilla-Cordoba-Toledo-Madrid-Zaragoza-Barcelona-Valencia-Granada


                                                                        25 NİSAN-02 MAYIS 7 GECE

1.Gün  İstanbul – Malaga - Sevilla                              

Atatürk Havalimanı kontuarıönünde saat 06:30’da buluşma. Türk Havayollarının TK 1305 sefer sayılı uçağı ile saat 09:35’de Malaga’ya hareket. Saat 13:10’da Malaga’ya varış ve   Sevilla’ya hareket.Varışın arrdından  şehir turumuzu yapıyoruz.  Amerika Meydanı, İspanya Meydanı,İslam  anıtı Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Bahçeleri ve havuzları ile ünlü Maria Luisa Parkı ve Müslüman ustalara yaptırılmış olan Alkazar Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize  yerleşme.İsteyen misafirlerimizle İspanyanın en güzel Flamenco  gösterilerinden birini izleme imkanı(50 euro)

2.Gün  Sevilla – Cordoba -Madrid                   

Kahvaltı sonrası  Cordoba’ya hareket. Cordoba’ya varış ve  Cordoba Şehir TanıtımTur. Şehir Turu esnasında Musevi Mahallesi, Plaza Mayor, tipik Endülüs sokakları görülecektir. Turumuza Endülüs  Emevilerinden  günümüze kadar gelebilmiş dünyaca ünlü Cordoba Camiini gezerek devam ediyoruz.(Giriş ücreti dahil değildir) Yemek molası  sonrası Madrid’e  hareket ediyoruz.  Varışın ardından konaklayacağımız otelimize yerleşme.

3.Gün   Madrid

Kahvaltı sonrası Madrid şehir turunu yapıyoruz.Cervantes Anıtı,Opera ve Sol Meydanları,Gran Via ve Castellana Bulvarları,Plaza Mayor,Kraliyet Sarayı Meydanı ve bahçeleri görülecek yerler arasındadır.Öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo  turuna katılabilirsiniz.(60 Euro).Ortaçağdan kalma Unesco dünya mirası listesinde bulunan bu şehri yürüyerek tanıyoruz.Zocodovar ve Belediye Meydanları,Toledo Katedrali,San Martin Köprüsü,El Greco’nun en önemli eserinin görüleceği Santo Tome kilisesi görülecek yerler arasındadır.

4.Gün Madrid-Zaragoza-Barcelona

Kahvaltı sonrası Barcelonaya hareket ediyoruz.Güzergah üzerinde bulunan Aragon Bölgesinin başşehri Zaragozayı tanıyoruz.Daha sonra Barcelonaya devam ediyoruz.Varış saatimize göre Barcelona şehir tanıtım turu.Paseo de Gracia,Ramblas Caddesi,Kristof Kolomb Anıtı,İspanya ve Katalunya Meydanları,Gaudi Binaları görülecek yerler arasındadır.

5. gün Barcelona(-Gerona-Figueras)-Barcelona

Kahvaltı sonrası ekstra olarak düzenlenecek olan Gerona-Figueras Turu.(65 euro)İlk olarak Catalunyanın en tarihi kentlerinden olan Gerona’ya gidiyoruz.Ortaçağ şehrini tanıdıktan sonra Figueras Kasabasına ünlü ressam Salvador Dalinin müzesini görmeye gidiyoruz.Müze giriş ücreti dahildir.Tur sonrası Barcelonaya dönüş ve konaklama

6.Gün Barcelona-Valencia

Kahvaltı sonrası Valencia’ya hareket.Öğlen saatlerinde varış ve şehir turu.Serrano Kuleleri,Katedral ve Viktoria Meydanları,Belediye Sarayı ve tarihi lonca Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme ve konaklama.

7.Gün Valencia- Granada                                              

Kahvaltı sonrası  Granada’ya hareket.Öğlen saatlerinde varış ve şehir Tanıtım Turu . Turumuz esnasında Granada’nın tipik Sokakları, Arap Çarşısı veMüslümanların ilk yerleşim bölgesi olan  Albaizin semti,İspanyol Müslümanlarının büyük uğraşlarla yaptırmış oldukları Granada Ulu Camii ve ekstra olarak görülebilecek dünyanın en önemli kültür miraslarından ve İslam mimari harikalarından günümüze kadar gelebilmiş  olan “El Hambra Sarayı” (müsaitlik durumuna göre) gezilecektir.(50 euro) Tur sonrası   otelimize yerleşme.

8.Gün Granada - Malaga - İstanbul                 

Kahvaltı sonrası Malaga’ya hareket.Varış ve şehir turu.Malaga Kalesi,Katedral Meydanı,Larios Caddesi,Özgürlük Anıtı ve Pablo Picasso’nun doğduğu ev görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası Costa del Sol havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1306 sefer sayılı uçuşu ile 17:55’da İstanbul’a hareket. 23:205’de varış ve servislerimizin sonu…

 

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER

  • THY ile İstanbul – Malaga – İstanbul Uçak biletleri
  • 4 * Otellerde 7 gece konaklama
  • Açık Büfe Sabah kahvaltıları
  • Program dahilinde tüm transferler ve otobüs servisleri.
  • Malaga,Sevilla,Cordoba,Granada Şehir Tanıtım Turları
  • Tuareg Tours rehberlik  hizmetleri
  • Zorunlu TURSAB seyahat sigorta

 

FİYAT 

  • 4* HOTELLERDE İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI  699 EURO
  • TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI 320 EUROBilgi Talep Formu

Rezervasyon Talep Formu