Hakkımızda

Cruisera, turizm ve seyahat sektöründe 19 yılı aşkın tecrübeye sahip kadrosu ile sizlere unutamayacağınız keyifli tatil rotaları sunuyor.
Barcelona merkezli "Crucemundo Cruise" şirketin ortaklarından Cruisera 2012 yılında hizmete başlamıştır ve kısa süre içerisinde gösterdiği gelişim sayesinde  hedeflerini ve vizyonunu geliştirmiştirCruisera, faaliyet hayatına başladıktan kısa bir süre sonra sektöründe kendisinden söz edilen, önemli bir konuma ulaşmıştır.
Nehir ve deniz turlarında farklı program ve rotalar sunmayı kendine amaç edinen Cruisera, gerek yurt dışındaki gerekse yurt içindeki çalışma ortaklarıyla yürüttüğü özel programları; en uygun ödeme seçenekleriyle misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.
Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Cruisera, sizlere alanında uzman rehber ve tur liderleriyle hizmet vermektedir. 
Birçok Cruisera konuğunun ve yol arkadaşının olumlu yorum ve görüşleri, teşekkür mektuplarıCruisera'nın memnuniyet çıtasını yükseltmeye ve kusursuz hizmet anlayışını geliştirmeye teşvik etmektedir.

Cruisera, Volga Nehri ile Rusya'yı, Tuna Nehri ile Orta Avrupa ve Balkanlar'ı, Ren, Sen ve Mosel Nehirleri ile Batı Avrupa'yı, konuklarına farklı bir pencereden sunmaktadır.

Cruisera’nın Yeni Mavi Rotaları

2022  yılında, Mekong (Çin, Laos, Tayland, Kamboçya ve Vietnam) ve Yangtze (Çin),Cruisera’nın yeni nehir turları olacak.
Bavul toplama derdi olmadan her gün yeni bir limana yol alırken, BATMAYAN GÜNEŞ İLE MASMAVİ NEHİRLERDEN DENİZLERE YELKEN AÇIYORUZ…

CRUISERA'NIN TÜRKİYE'DE SATIŞ TEMSİLCİĞİNİ YAPTIĞI KURUMLARDAN BAZILARI

Crucemundo - İspanya
Vodohod - Rusya
Croisierope - Fransa
Lüftner Cruise - Avusturya
Euroasia (Tren Turları) - Almanya
Qualty Tour - Danimarka

CRUİSERA'YA AİT WEB SİTELERİ:

Şirket Künyemiz

Şirket: Cruisera Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Türsab Belge: Alazmu 7639
Adres:no 10 Daire 6 Bekçi Sokak  Kadıköy / İstanbul
Posta kodu: 34714
Vergi Daire: Kadıköy
Vergi No: 2070529857
Ticaret Sicil No: 845055

Telefon: +90 216 3382853
Fax: +90 216 338 28 54
GSM: +90 532 681 76 37