5* Star Princess ile Güney Amerika & Orta Amerika'da Ülke

03/12/2018 - 24/12/2018
21 Gün
1899.00'dan itibaren
60182.54
#1528881676

  5* STAR PRINCESS ile

  GÜNEY AMERİKA & ORTA AMERİKA’DA 6 ÜLKE

Los Angeles(1) (A.B.D.) – Cabo San Lucas(Meksika) – Puntarenas(Kosta Rika) – Callao/Lima(1) – San Martin/Pisco (Peru) – Coquimbo/La Serena –Santiago(1) (Şili)  – Buenos Aires(2) (Arjantin)
03 Aralık 2018


  5* STAR PRINCESS ile

  GÜNEY AMERİKA & ORTA AMERİKA’DA 6 ÜLKE

Los Angeles(1) (A.B.D.) – Cabo San Lucas(Meksika) – Puntarenas(Kosta Rika) – Callao/Lima(1) – San Martin/Pisco (Peru) – Coquimbo/La Serena –Santiago(1) (Şili)  – Buenos Aires(2) (Arjantin)
03 Aralık 2018


01. Gün           İSTANBUL – LOS ANGELES

03 Aralık 18   Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 11.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Havayolları, TK 009 no’lu seferi ile saat 13.40’da Los Angeles’e hareket. Yerel saat ile 16.50’da Los Angeles’e varış. Havaalanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinden sonra odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelde.                            

02. Gün           LOS ANGELES (GEMİ)

04 Aralık 18   Kahvaltı sonrası Los Angeles limanında demirli olan gemimize transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme. Akşam yemeğinizi seçmiş olduğunuz saat diliminde, rezervasyonunuzun yapılmış olduğu büyük restoranda veya diğer restoranlarda alabilirsiniz. Gemimiz Los Angeles limanından saat 16.00 ‘da hareket edecek.

GÜN

TARİH

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

HAREKET

3

05 Aralık 2018 Çarşamba

Denizde

-

-

-

4

06 Aralık 2018 Perşembe

Cabo San Lucas

Meksika

12.00

19.00

5 - 6 - 7

07 - 08 - 09 Aralık 2018

Denizde

-

-

-

8

10 Aralık 2017 Pazartesi

Puntarenas

Kosta Rika

09.00

20.00

9 – 10 - 11

11 - 12 – 13 Aralık 2018

Denizde

-

-

-

12

14 Aralık 2018 Cuma

Lima (Callao)

Peru

07.00

Geceleme

13

15 Aralık 2018 Cumartesi

Lima (Callao)

Peru

-

18.00

14

16 Aralık 2018 Pazar

Pisco (San Martin)

Peru

08.00

17.00

15 - 16

17 - 18 Aralık 2018

Denizde

-

-

-

17

19 Aralık 2018 Çarşamba

La Serena  (Coquimbo)

Şili

07.00

15.00















18. Gün           SAN ANTONİO - SANTİAGO

20 Aralık 18   Gemimiz yerel saat ile 05.00’da San Antonio Liman’ına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Santiago’daki otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinden sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Santiago şehir turuna katılabilirler. Bu tur esnasında, Sırası ile merkezinden uzaklaşarak şehre hâkim, en ünlü tepesi olan St. Christobal’dan panoramik olarak şehri seyrediyoruz. Daha sonra ünlü Plaza D’armas meydanın görüyoruz. Devamında güney Amerika’nın ilk kiliselerinden olan ünlü Meryem ana kilisesini ziyaret ediyoruz. Buna müteakip, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Atatürk’ün büstünün yer aldığı parkta bir mola veriyoruz, ziyaret sonrası Şili nin en ünlü pazarlarından olan Mercado Central’a  gidiyor ve kısa bir serbest zaman vererek bölgenin ünlü yerel hediyelik ürünlerini alma şansına sahip oluyoruz. Zamanımıza bağlı olarak şehrin ünlü caddelerinden geçerek kalan panoramik şehir turumuzu tamamlayarak otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.                                                       .

19. Gün           SANTİAGO – BUENOS AİRES

21 Aralık 18   Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve Santiago Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrasında, yerel bir havayolu ile Buenos Aires’e hareket. Buenos Aires’e vardığımızda, havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Geceleme otelde.

 

20. Gün           BUENOS AİRES

22 Aralık 18   Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Buenos Aires şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında, San Martin Alanı, Avenida Julio 9, Obelisk, Casa Rosada, Palermo Parkı, San Thelmo, La Recoletta, Eva Peron’un mezarı, Florida alışveriş caddesi, Pilar Kilisesi, eski ve yeni limanların bulunduğu La Boca, Metropolitan Katedrali, Kongre Sarayı ve Colon Tiyatrosu göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde

 

21. Gün           BUENOS AİRES - İSTANBUL

23 Aralık 18   Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemleri ve havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrasında, Türk Havayollarının, TK 010 no’lu seferi ile saat 23.55’da İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

 

22. Gün           İSTANBUL

24 Aralık 18   Yerel saat ile 22.10’de İstanbul Atatürk havalimanına varış. Turumuzun sonu.

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı)

İç Kabin

1899 Euro

İç Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

999 Euro

Kısıtlı Dış Kabin

2099 Euro

Kıs. Dış Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

1099 Euro

Balkonlu Kabin

2499 Euro

Balkonlu Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

1499 Euro

Suit Kabin

Sorunuz

3.Kişi

Sorunuz

     İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

Liman Vergisi

580 Euro

Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık Sigortası

420 Euro

Gemi Bahşişleri

216 USD Bu tutar gemide nakit veya kredi kartıyla ödenir.

Vize

Amerika vizesi şahsi başvuru

    Önemli Not: Yukarıdaki fiyatlar bilgi amaçlı olup, satış anında güncel fiyat listesi ile kontrol edilmelidir.




 


















FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul - Los Angeles //  Buenos Aires - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* Los Angeles’ta 1 gece, 1.sınıf otelde konaklama

* Gemide 16 gece tam pansiyon konaklama

* Santiago’da 1 gece, 1.sınıf otelde konaklama

* Yerel bir havayolu ile Santiago – Buenos Aires arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* Buenos Aires’te 2 gece, 1. Sınıf otelde konaklama

* Programda belirtilen tüm transferler

* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

  

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler

* Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)

* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Havalimanı vergileri

* Liman vergileri

* Geminin servis personeli bahşişleri

* Vize ücreti  

* Yurtdışı çıkış harcı   

 

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Princess Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birl ikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.

*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.

*Gemi seyahati esnasında gün içerisinde geminin yanaştığı adayı dolaşırken öğle yemeği için tekrar gemiye geri dönüp yemeğinizi alabilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyemiz gününüzü bölmemenizdir.

*Özellik le gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).

*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek

olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.

*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.

*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00:00’a kadar kabininizin önüne bırakmanız gerekmektedir.

*Dünyada ki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri  bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ve gemi şirketlerine ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Golden Bay Tour un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

 

 


Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Süre Fiyat
03/12/2018 24/12/2018 21 Gün 1899.00 ( 60182.54)

Star Princess

Bilgi Talep Formu

Rezervasyon Talep Formu